מתנה ללידה - בייבי לוג

מתנה ללידה – Baby Log

לפני כארבע שנים הפכתי לאמא והאושר היה עילאי. אבל מהר מאוד הגיעו הקשיים שכולם דיברו עליהם, האינטנסיביות של להיות פתאום הורה, חוסר השינה, השעות והימים התחילו להתחבר לי יחד וכבר לא זכרתי לפני כמה זמן האכלתי את התינוקת ואם היא קיבלה היום ויטמין D. ניסיתי להשתמש באפליקצייות שונות אבל זה לא היה לי נוח, אז התחלתי לרשום בפתקים, אחר כך זה הפך לטבלה שהדפסתי ובהמשך יצרתי לי פנקס (ככה זה כשאמא מעצבת גרפית). 

חברות ראו אותי כותבת בפנקס והתלהבו, ביקשו שאכין גם בשבילן, כך הבנתי שיש כאן משהו שיכול לעזור להורים טריים, מתנה ללידה מקורית ושימושית. הפנקס עושה סדר בראש ומאפשר דיפדוף אחורה להשוואה, מאוד שימושי כשצריכים לענות על שאלות של אחיות טיפת חלב, יועצות הנקה ויועצות שינה.

מתנה ללידה מסבתא מגניבה

בחודש שעבר קיבלתי טלפון מסבתא מקסימה שקנתה פנקס “בייבי לוג” לבן שלה ואישתו כאשר נולדה להם תינוקת. היא סיפרה לי שהגיעה אליהם לדירה ומצאה פתקים בכל מקום, הזוג הצעיר היה בעיצומו של ויכוח מתי התינוקת הלכה לישון ולא מצאו את הפתק שעליו רשמו. אז הגיעה סופר-סבתא לעזרה, שלפה מהתיק מתנה ללידה והצילה את הזוג מהויכוח הבא.

“Baby Log” מכיל 70 עמודים, על כל עמוד ישנו מקום לרשום תאריך ויום בשבוע, עמודה לרישום מתי הבייבי נרדם ומתי התעורר, עמודות לדיווח זמני אכילה (הנקה או תמ״ל), שתי עמודות לטיטולים (פ׳ או ק׳) ומקום להערות, בו ניתן לרשום אם הבייבי קיבל היום ויטמינים או אם היתה איזו תופעה מיוחדת.

“בייבי לוג” הוא אחת המתנות היותר שימושיות שתוכלו לתת להורים חדשים, וניתן להזמין גם משלוח אקספרס, למידע נוסף כנסו לעמוד המוצר.

במידה ורוצים מתנה ללידה קצת יותר משודרגת ניתן לשלב עם אלבום ״הסיפור שלי״, ערכה כזו נקראת ״חבילת לידה מושלמת״ והיא נמכרת במחיר מאוד משתלם.

מתנה ללידה בייבי לוג

מתנה ללידה בייבי לוג