יומן הריון מולינו בייביז

יומן הריון – נס קטן שלי

יומן הריון מעוצב, מתנה נפלאה לכל הריונית

היום כבר יותר קל לי לדבר על זה – אני מאותגרת פוריות, בשבילי להיות בהריון היה ממש נס. כשסוף סוף זכיתי, תקופת ההריון הראשון שלי התאפיינה בהמון השראה ויצירה מאהבה, כך נולד ״נס קטן שלי״, יומן הריון מעוצב.

כל אישה היא שונה וכל הריון הוא שונה, אבל עבור כולנו מדובר בתקופה מיוחדת, רגע אחד את מרגישה בעננים, שקועה בחלומות בהקיץ, ורגע אחרי חשה מתח אל מול הלא נודע.

״נס קטן שלי״ הוא יומן מסע לתשעת חודשי ההריון, הוא מלווה את ההריונית לאורך התהליך המרגש ועושה סדר בראש, עוזר לה לפרוק מתחים ומהווה סביבה בטוחה למחשבות וחלומות שיעלו במהלך התקופה המיוחדת הזו.

היומן מכיל רשימת בדיקות לפי שבועות, רשימות, טיפים ועוד, הוא מבוסס על חוויות ההריון שלי, על איסוף מידע מספרות מקצועית, על התייעצות עם אנשי מקצוע מתחום הרפואה והרבה הרבה שיחות עם אמהות.

גודלו 16/16 ס״מ והוא כרוך בכריכה קשה עם ספירלה, מה שמאפשר לקחת אותו בקלות לכל מקום בתוך התיק, לא לשכוח לקחת גם לחדר לידה!

יומן הריון ״נס קטן שלי״ לא מהווה תחליף למעקב מול רופא נשים, אלא מתלווה אליו והופך למזכרת מאחת התקופות המדהימות בחיים. חברות שקיבלו ממני יומן הריון במתנה סיפרו שהוא מאוד עזר להן להתמודד עם סבך הרגשות שאישה בהריון חווה, חלקן עקבו בעזרת היומן אחרי תנועות העובר, וחלקן נעזרו בו על מנת לעקוב אחרי סימפטומים כמו בחילות וצרבות, בעקבות מה הן הופיעו ומה עזר להן להקל על התופעה.

זו מתנה מעולה לחברה/אחות/בת-זוג שהודיעה שהיא בהריון.

מזל טוב! ושיעבור בקלות (:

יומן הריון ״נס קטן שלי״ – לדף המוצר

*אם הגעת עד כאן, אולי כדאי שתכירי את מוצרי התיעוד המשלימים: בייבי לוג ו-״הסיפור שלי״, ניתן לרכוש אותם גם כחבילת לידה מוזלת.

יומן הריון

יומן הריון