חינמי חמודי לראש השנה

ראש השנה מתקרב וכבר מרגישים באויר עיקצוצים של חגים, הרבה עשיה חיובית, כולם שואלים אצל מי אתם בחג, סופרמרקטים מלאים ואצלי בסטודיו נדמה שכולם התעוררו, התאוששו מאוגוסט ומנסים להספיק הכל לפני תקופת החגים, לא מצ׳עמם (:

כל שנה זה ככה וכל שנה אני מבטיחה לעצמי שבשנה הבאה אני אגיע מוכנה לחג, אני אכין הכל מראש בלי לחץ. אז הפעם גם קיימתי! עיצבתי קאברים לשני עמודי הפייסבוק שלי והם מוכנים לעלות בשבוע הבא. אחד מהם יצא חמוד במיוחד אז ניצלתי את הגרפיקה ובניתי תוית לכל המתנות שאחלק השנה לחברים ומשפחה.

אז למה שאני לא אחלוק איתכם? הנה מגיע הפרינטבל הראשון שלי: תוית שנה מתוקה לקשירה או הדבקה על קופסאות, צנצנות ובקבוקים.

 

img_7273
img_7278

אני הדפסתי על נייר רגיל אבל מי שרוצה לשדרג יכול/ה להדפיס על נייר יותר עבה או עם טקסטורה ואפילו בצבע שמנת עדין.

img_7279

 

למי שיש בבית פאנצ׳ים, השתמשתי בדגם של חברת ek בגודל 33/57 מ״מ (קניתי בחנות ״מסטיקים״), אבל ניתן כמובן לגזור במספריים או סכין יפנית ולחורר עם מחורר דפים רגיל (לי יש בודד אבל גם מחורר רגיל יעשה את העבודה).

 

img_7281

img_7283

בחרתי קופסא מקרטון שקניתי ב״אריזות יפו תל-אביב״, הכנסתי פנימה עוגיות פקאן מדהימות שהאישלי המוכשר הכין (זו לא שגיאת כתיב, ככה אני קוראת לפעמים לבעלי, אופיר) וקשרתי עם חוט פוליאסטר, אפשר להשתמש גם בסרטים, צמר, רפיה, או להדביק עם וושי טייפ.

מקווה שתמלאו אותי בגאווה אימהית ותצלמו את החבילות שקישטתם עם התוית, אפשר להעלות תמונות ישירות לעמוד הפייסבוק של מולינו בייביז: facebook.com/molinobabies

בהזדמנות זו אני רוצה לאחל חג שמח לכל מי שקורא ועוקב, קהילה איכותית בגדילה מתמדת שמרגשת אותי כל פעם מחדש. שנה טובה ומבורכת!

להורדת הקובץ לחצו כאן:  tags_prinntable_molino_babies

אני מתכננת לפרסם מדי פעם הפתעות ומבצעים אז מומלץ להירשם לקבלת עדכונים וחדשות.

 

img_7269

אם הגעתם עד כאן וקיוויתם לקבל רעיון למתנה, אני ממליצה על ״משוויצון״ תמונות מתקפל. בחג הקודם שהתארחנו אצל סבא וסבתא הבאנו להם ספרון תמונות מעוצב וזה יושב על השידה שלהם עד היום.